I dag er det fotballturnering i idrettshallen for sønnen og de på hans alder. Og der har faktisk jeg vært og sett på to av kampene hans 😄
Vi tok drosje den korte veien, både frem og tilbake, for å ikke bruke opp energien på trilletur. Treneren til sønnen hadde sørget for nøkkel til heisen og i idrettshallen fikk jeg sitte i speakerbua og se. Der var det stillere, luktfritt og lettere for meg å se når jeg satt i rullestolen.
Veldig kjekt å få se sønnen i aksjon og å kunne gjøre sånn som andre foreldre gjør. Kampresultatet ble ikke det helt store i sønnen sitt lag sin favør, men det viktigste er at de har det artig. Supert at trenerne og alle de andre som stiller opp gjør dette for ungene våre 😊
Årh, jeg blir så glad når jeg leser at du lever livet jeg. Skikkelig glad.
LikerLiker
Tusen, tusen takk 😊 Det er så kjekt å klare mer og gjøre sånne vanlige ting.
LikerLiker
Det vil jeg virkelig tro at det er!
LikerLikt av 1 person
Du er flink! Snart ser vi kanskje bilde av deg som triller etter ballen? ☺
LikerLikt av 1 person
Du skal bare se jeg plutselig blir forballspiller, ja 😉 Det har jeg aldri vært før, så det kan jeg sikkert bli 😄
LikerLiker
Så herlig at du får oppleve dette – og at det kan legges til rette så det blir mulig for deg. Jeg gelder meg med deg og ønsker deg god hvile og gode romjulsdager ❥
LikerLiker
Tusen takk ❤️ Er fantastisk hvordan andre legger til rette for at jeg skal klare.
I dag er det aktivitetsrus, men det går nok over etter hvert. Sov i alle fall i natt og da er det ikke SÅ farlig med den rusen.
Ønsker deg også gode romjulsdager ❤️
LikerLiker
Så flott! Det har vært mang en gang jeg ikke har kunne stille å se på kamp til sønnen min. Tenker det var ekstra kjekt for sønnen din at du kunne se på. Så fint at du fikk tilrettelagt. Det har jeg ikke tenkt på. Godt tips. Ha fortsatt fine dager.
LikerLiker
Tusen takk 😊 Veldig bra at de kunne tilrettelegge.
Ønsker deg også gode dager 😊
LikerLiker
Så utrolig kjekt!! 😄
LikerLiker
Ja, det var stort 😊
LikerLiker
Tilbaketråkk: Forballkamp | Tornerosesverden